Број на оглас: 3538362
Објавен на: 26.09.2020, 22:32
1 / 1

Се продаваат пчели,pceli,пчелни семејства

6.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 50 пчелни семејства