Број на оглас: 3538109
Објавен на: 03.06.2020, 20:45
1 / 8

TOURAN

5.550 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOURAN 1.9 TDI
INFO;
070 240 853