Број на оглас: 3538088
Објавен на: 12.07.2020, 11:37
1 / 6

BMW 3

6.500 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
70000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320 Benzin so orginalni km.
Provereno vo Mcar.
Kolata e Redovno servisirana vo odlicna sostojba, so sitni grebnatini na karoserija.
So full oprema osven kozeni sedista.
So zelen karton!
Novu letni 4gumi Continental.
Za 6500eur imate skoro novo vozilo
Za eftini pari.

Mob 070 581 407.