Број на оглас: 3538057
Објавен на: 04.07.2020, 23:09
1 / 3

NOVA nenosena od dukan. Nasa dostava!

1.500 МКД
Tип на облека:
Јакни / сакоа
Големина:
44
Боја:
Сива

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Nova. BELLA.

43% Volna
37% Akril
12% Poliester
8% Drugo