Број на оглас: 3538049
Објавен на: 04.07.2020, 23:09
1 / 3

Novi jakni, nenoseni. Prevoz bezplaten!

900 МКД
Tип на облека:
Јакни / сакоа
Големина:
XL
Боја:
Црвена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Edna jakna 900.
Dvete jakni 1500.