Број на оглас: 3538046
Објавен на: 04.07.2020, 23:08
1 / 2

Zenska jakna XL, bez nikakvi ostetuvanja!

700 МКД
Tип на облека:
Јакни / сакоа
Големина:
XL
Боја:
Кафена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Super sostojba, malce nosena, kako nova!