Број на оглас: 3538028
Објавен на: 30.06.2020, 19:10
1 / 3

Malku nosena jakna L, bez nikakvi ostetuvanja!

850 МКД
Tип на облека:
Мантили и јакни
Големина:
L
Боја:
Окер

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Jakna so krzno e mnogu malce nosena, skoro kako nova, bez nikakvi ostetuvanja. Nasha dostava do site gradovi vo MK.