Број на оглас: 3538022
Објавен на: 30.06.2020, 19:10
1 / 3

NOVA proletna jakna broj 54 nasa dostava!

1.500 МКД
Tип на облека:
Јакни / сакоа
Големина:
54
Боја:
Жолта

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova jakna broj 54, nenosena!