Број на оглас: 3537868
Објавен на: 23.05.2020, 22:11
1 / 2

KOMODA,SPALNA..

5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


SPALNA KOMPLET SO PLAKARI....5000 MKD.
BELA KOMODA ........2500 MKD.

INFO NA TEL.
070 454 454 DO 18H
071 35 35 01 POSLE 18H