Број на оглас: 3537781
Објавен на: 29.03.2020, 17:14
1 / 10

VW GOLF 6 BLUEMOTION

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Proizvedena
09.2011
168000 km
Model 2012
1.6 tdi bluemotion
99 co2 edition

Noviot motor
Uvoz od francija
Redovno Servisiran vo vw
Servisna dokumenti