Број на оглас: 3537636
Објавен на: 09.08.2020, 23:11

Izrabotka na sandaci, kapaci, podkapaci i mrezasti podnici

По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Izrabotka na sandaci, kapaci, podkapaci i mrezasti podnici za pceli.
.
Tel. 076 460 319