Број на оглас: 3537462
Објавен на: 01.07.2020, 01:02
1 / 7

SERVIS I DEKODIRANJE NA MOBILNI TELEFONI

500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сервиси за Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SERVIS I DEKODIRANJE NA MOBILNI TELEFONI--MOBI KLIK--Декодирање на мобилни телефони Samsung,Alcatel,Lg,Huawei,Acer,Zte. Најбрзо и најефтино. Декодирање со фабрички код. Цени од 300 do 1600ден во зависност од моделот и начинот на декодирање-info 075960460