Број на оглас: 3537450
Објавен на: 01.04.2020, 09:54
1 / 7

RENAULT 19 1.8 BENZIN PALI VOZI SO PREVOD, POMINATA REG. CEN

350 € Цената не е фиксна 400 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


RENAULT 19 1.8 BENZIN PALI VOZI SO PREVOD, POMINATA REG. CENA 400 EUR
MOZE I NA DELOVI или замена за автомобил без документи за растурање, или рено 4