Број на оглас: 3537438
Објавен на: 23.05.2020, 23:22
1 / 5

Котел за парно на дрва 23kW

230 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Се продава котел за парно на дрва во одлична состојба. Котелот е 23 kW и сеуште е врзан во систем се користи и може да се види како функционира. Користен е за загревање на куќа со површина околу 130 м2 + бољер. Се продава поради промена на постоечкиот со котел на пелети. Со котелот имате и гратис пумпа. Цена 15000 денари. 071 219 287 Киро.