Број на оглас: 3537231
Објавен на: 06.04.2020, 14:41
1 / 12

PRODAVAM

1 € Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


POLOVNO - ISPRAVNO
Stolovite se 4.000den. parce