Број на оглас: 3537067
Објавен на: 22.01.2022, 09:00
1 / 6

PREVOZ SELIDBI TRANSPORT SO GOLEMO MAXI KOMBE

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Vrsime prevoz i Selidbi so Golemo Maxi Kombe vo Skopje i niz cela Makedonia

Dolzina na tovaren prostor 4,35cm

Preselete go vasiot dom brzo i bezbedno

Kontakt tel. 075291515