Број на оглас: 3536916
Објавен на: 07.04.2020, 11:31
1 / 12

VW GOLF 5 1.9 TDI.77 kw-105 ks.FUL OPREMA

4.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 KW - 105 KS
VO PERFEKTNA SOSTOJBA SO NAJ VISOKO NIVO NA OPREMA-FULL OPREMA
PLATENO KONPLETNO SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.