Број на оглас: 3536661
Објавен на: 30.05.2020, 15:36
1 / 3

Stalaza aluminiumska

2.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се ПРОДАВА
Сталажa 3 броја
ширина 70см, должина 130см, висина 90см