Број на оглас: 3536437
Објавен на: 09.08.2020, 13:00
1 / 11

Renault Megane 1.5 DCI 90 KS 2009 Godina

5.000 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
67 kw / 91 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava renault megane 2009 godina, redovno servisiran i odrzuvan... kolata e so panorama i navigacija povekje info na 077 858 455