Број на оглас: 3536358
Објавен на: 05.06.2020, 08:16
1 / 4

PIONEER TS-WX75A со вградено појачало

1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Сабвуфери

Вид на оглас: Се продава


Во исправна состојба со вградено појачало и со кабли.
RATED POWER 120W 80Hz