Број на оглас: 3536219
Објавен на: 04.09.2020, 12:47
1 / 2

Se prodava niva od 3716m2

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
3716 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во Нов Дојран блиску до езерото со површина од 3716м2 со уреден имотен лист со можност за носење вода и струја на нивата. За повеќе информации 071 587 034