Број на оглас: 3536150
Објавен на: 07.04.2020, 00:49
1 / 12

Punto 2 1.2 benzin top

1.350 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Puntoto e vo super sostojba centralno dva airbeg penzeri na dugme dve novi gumi nof akumulator dva kluca registritano bez vlozuvajne vo nego