Број на оглас: 3535873
Објавен на: 27.05.2020, 20:32
1 / 2

Борова Шума

1 €
Квадратура:
5000 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава борова шума, во Демир Хисар.
Цена по договор.

тел.:
075 35 25 87
075 24 97 88