Број на оглас: 3535499
Објавен на: 08.04.2020, 11:07
1 / 12

Extra Plac 6500m2 200 m.pred Granica S.Dojran-Dojrani GR

1 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
6500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Plac 6500 m2 , na glaven pat , 200 m. pred Granichen premin Dojran ,chisti imotni dokumenti , vo gradezen reon za Hotel so Kasino ili Benziska Pumpa. info tel : 078 44 77 44 / 076 66 00 66 !!!!