Број на оглас: 3535455
Објавен на: 08.04.2020, 10:01
1 / 8

Mazda 3 1.6 DI 109 hp

2.250 €
Марка:
Mazda
Модел:
3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mazda 3 vo odlicna sostojba.
Uvezena od Avstrija so kompletna servisna istorija. Kolata e so Bugarska Registracija no Euro 4 i moze da se carini.
Kolata e so Keyless i Bose Audio so 6 CD.
Zadna i predna Kamera na Retrovizor.