Број на оглас: 3535256
Објавен на: 30.03.2020, 19:08
1 / 4

Seat altea 19tdi

11 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat altea na straski tabli moze dase carini vo eden den vo ekstra sostojba