Број на оглас: 3535188
Објавен на: 01.07.2020, 01:02
1 / 1

SERVIS NA MOBILNI TELEFONI

500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сервиси за Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


⭐️⭐️⭐️Најбрзо, најефикасно, најпрофесионалнo и најевтино сервисирање на вашиот мобилен телефон⭐️⭐️⭐️

➡️ Скршен екран
➡️ Скршено Стакло
➡️ Истурена течност
➡️ Не ме слушаат
➡️ Не ги слушам
➡️ Нема звук
➡️ Не полни
➡️ Не слика камерата
➡️ Не пали
➡️ Заборавена лозинка
➡️ Брзо троши батерија
➡️ Грее
➡️ Нема мрежа
➡️ Вируси -------075960460-------