Број на оглас: 3535075
Објавен на: 27.03.2020, 01:22
1 / 2

Original ratkapni za Hyndai

3.000 МКД Цената не е фиксна
Големина:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Радкапи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam originalni hyndai ratkapni 15

Barajte na tel. 078339910
Stefan