Број на оглас: 3534999
Објавен на: 27.03.2020, 12:22
1 / 7

Prodavam Fiat Ulysee

2.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Ulysse
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
400000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Fiat Ulysee 2.2... kolata nema nikakvi defekti ima Realni 425.000km... raboti besprekorno... povekje informacii na telefon 078321291 Mitko