Број на оглас: 3534979
Објавен на: 30.06.2020, 15:17
1 / 5

VW GOLF 4 1.9 TDI

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba site 4 novi gumi euro kuka klima elektronika 1.9 tdi 90 ks 2003 godina reg do 2-3-2021 god. inf na tel 078271114 ili 071692820