Број на оглас: 3534861
Објавен на: 05.07.2020, 18:54
1 / 9

FIAT TEMPRA 1.6 BEZIN PLIN

794 € Цената е фиксна 795 €
Марка:
Fiat
Модел:
Tempra
Година:
1994
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


tel:070787848
mail: kavadarci666@yahoo.com
SEGA REGISTRIRANA.VAZI DO 15 03 2021
REALNA KILOMETRAZA 220000 km
KLIMATRONIK KLIMA LANI RABOTESE!!!
PIONIR ZVUCNICI,PODESIV VOLAN
PALI VOZI