Број на оглас: 3534856
Објавен на: 27.05.2020, 16:03
1 / 9

Toyota Rav4 2.2 d-cat

7.200 €
Марка:
Toyota
Модел:
RAV 4
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Toyota rav4 2.2 d-cat 4x4
Vo odlicna sostojba redovno servisirana
-Registrirana do 29.04.2021
-4 novi gumi
-Bandazi 17ki
-Komandi na volan
-Tempomat
-ASR
-ESP
-Elektrika na retrovizori i prozori
-Parking senzori
-Klimatronic
-ABS
-8X AIRBAG
-Fabricko cd radio
-Maglenki
-Atestirani zatemneti stakla
-2 kluca