Број на оглас: 3534821
Објавен на: 03.04.2020, 15:04
1 / 7

Toyota Rav 4

2.850 €
Марка:
Toyota
Модел:
RAV 4
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava toyota rav 4 vo odlicna sostojba na angliski tablici i desen volan.
Povekje informacii na 077 755-293