Број на оглас: 3534806
Објавен на: 13.07.2020, 21:59
1 / 5

SHURE BETA 58A

10.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


DALECINSKI MIKROFON SHURE BETA 58A
RECEIVER PGX4
MOZE DA SE PROBA
mob:070787848
mail:kavadarci666@yahoo.com