Број на оглас: 3534678
Објавен на: 03.04.2020, 19:46
1 / 6

Prodavam i menuvam ford maverick benzin plin, 4x4

5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Maverick
Година:
2003
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo voziloto se vlozeni 1500evra,
Atest plin landi renzo dizna sistem
4 novi gumi
Set kumlung Luk germany nov
Diskovi novi
Plocki i gurtni
Novi sajli za racna direkno od USA
Prednica nova
Kaisi i zategaci
Svekici denso platinum
Ulje i filtri
Moze zamena samo so moja doplata za vozilo ponova godina 4x4