Број на оглас: 3534576
Објавен на: 29.03.2020, 07:28
1 / 3

Gumi za maxi skuter

50 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Vozeni pola sezona
Kenda
Predna 120 80 14
Zadna 150 70 13
Cena 50e