Број на оглас: 3534566
Објавен на: 01.06.2020, 14:33
1 / 1

PEUGEOT 307 2.0hdi 90ks

1.900 €
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e registrirana do 2021 napraven e golem I mal servis ima 250.xxx km moze da se vidi I proba.