Број на оглас: 3534446
Објавен на: 26.03.2020, 23:49
1 / 5

Odlichno sochuvano ooliche za gradsko vozenje

1 € Цената не е фиксна 990 €
Марка:
Ford
Модел:
Ka
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlichno sochuvano gradsko koliche bez nikakva maana.
Tel za kontakt 075245110 Dusko
Cena po dogovor!