Број на оглас: 3534080
Објавен на: 25.02.2021, 01:28
1 / 6

MAZDA 626

600 € 650 €
Марка:
Mazda
Модел:
626
Година:
1991
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava MAZDI 626
Racen menuvac vo vozna sostojba.
Poveke inf na br.070892906