Број на оглас: 3533912
Објавен на: 07.08.2020, 18:16
1 / 5

Volkswagen Touareg TDI

8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
128 kw / 174 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot se prodava so napraven redoven servis na ovlasteno mesto so smeneto ulje castrol i filtri .
164 000 km so webasto . 078 477 930