Број на оглас: 3533673
Објавен на: 06.03.2020, 09:56
1 / 8

IZDAVAM STAN 40 m2 VO CENTAR(UNIVERZALNA)

230 €
Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2005
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam ubav stan 40 m2,vo Centar,(vo blizina na Univ.sala),so posebna spalna soba.Ima centralno parno, klima,se izdava po dogovor,namesten,polunamesten,moze i za kancelarii...sloboden od 05.03.2020 Cena 230 evra 075/592-492