Број на оглас: 3533636
Објавен на: 03.06.2020, 10:41
1 / 8

Gumi DveContinental 205 50 17 eco contact 5

2.500 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
50
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Polovni mace vozeni Dve Continental 205 50 17,
Gumite se vozeni edna sezona , dvete gumi se vulkanizirani !! .Edna guma 1600 dvete gumi za 2500 den.