Број на оглас: 3533597
Објавен на: 26.03.2020, 23:52
1 / 2

Gumi tovarni 225/75-16

2.000 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
225
Висина:
75
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Половни перфектни !