Број на оглас: 3533396
Објавен на: 01.04.2020, 17:01
1 / 2

Opel Zafira 2.2 dizel

По Договор
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Proizvedena 2002 god 2.2 dizel
Registrirsna cela godina,zimski gumi
Extra cena
Tel 071 241 968