Број на оглас: 3533277
Објавен на: 16.09.2020, 23:54
1 / 9

BMW 318I SO PLIN ATES EKSTRA TOP SOSTOJBA FUL OPREMA 2000G

2.400 €
Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOP SOSTOJBA KONTAK 078 667 232 MOZE ZAMENA