Број на оглас: 3533242
Објавен на: 11.07.2020, 11:49
1 / 5

Rover 200

1 €
Марка:
Rover
Модел:
220
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolkata e vo odlicna sostojba so istecena registracija
Kontakt:
071580371 Aleksandar
071580371 Aleksandar
071580371 Aleksandar