Број на оглас: 3533195
Објавен на: 07.04.2020, 11:27
1 / 7

Technics -receiver SA-EX140 +CD player+JAMO zvucnici

8.500 МКД Цената не е фиксна 9.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Receiver so dalinsko ........................ 2x100w izlez....zvucnicite 100w....
Se e ispravno I malku koristeno vprocem koj se razbira od ovaa tehnika se e jasno