Број на оглас: 3533192
Објавен на: 03.06.2020, 14:58
1 / 1

DPF filter za Mercedes C i E klasa

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Издувниот систем

Вид на оглас: Се продава


prodavam ispraven DPF filter izvaden od C klasa w204 c200 cdi 2008 godina. odgovara na poveke modeli.