Број на оглас: 3533160
Објавен на: 01.06.2020, 13:04
1 / 4

C max

89 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus C-Max
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1. 6 tdci 66kw 2005god
Registriran
zelen karton
Abs
Esp
Alarm
6 air bags
Klima
Kolata e maximalno zacuvana i odrzuvana.
Cena po dogovor