Број на оглас: 3533070
Објавен на: 04.08.2020, 09:33
1 / 11

OPEL CORSA 1.2 TWINPORT--O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA 1.2 TWINPORT--O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2005)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-CD PLAYER;
-METALIK BOJA;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A----
-------I N F O:(071/252-444)------